Image

Firma Bitsystem została założona na początku 2006 roku, po kilkunastu latach działalności, firma została przekształcona w spółkę cywilną, którą prowadzę z moją żoną Justyną. Jestem frond-endowcem, od samego początku, działalności, głównym, moim profilem działalności, było projektowanie stron internetowych. W przeciągu kilkunastu lat, działalności, zaprojektowałem i wykonałem, wiele stron oraz sklepów internetowych. Strony internetowe jak i sklepy internetowe, tworzę w oparciu o najnowsze rozwiązania. Do projektowania używam, profesjonalnych narzędzi. Projektowane strony www, zgodne są, ze standardami W3C (World Wide Web Consortium ), oraz projektowane są w technologii RWD (responsive web design ) czyli, krótko mówiąc, dostosowane są, do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych, od ekranów monitorów, tabletów oraz telefonów komórkowych.

Większość stron internetowych, wyposażam w wygodny system, zarządzania treścią CMS (content management system ), który umożliwia łatwiejszą administrację, stroną internetową.

Do każdego zlecenia, podchodzę z jak największą starannością i profesjonalizmem, staram się sprostać, nawet tym najtrudniejszym oczekiwaniom klientów.

Zapraszam do kontaktu, oraz do skorzystania z moich usług.

Programowanie to nasza pasja...

Dlaczego warto nas wybrać ?

Jesteśmy kreatywnym zespołem, ludzi którzy pasjonują się nowymi technologiami. To właśnie Web devlopment, jest działem informatyki, który ciągle rozwijamy, w tym kierunku podążamy. Co nas wyróżnia ?

Image

Kreatywność

Tworzymy kreatywnie, jesteśmy otwarci na nowe i niecodzienne wyzwnia. Podjemiemy się każdego projektu, by sprostać oczekiwaniom, naszych klientów.

Standardy

Pilnujemy standardów, dotyczących UI/UX, na bieżąco, śledzimy rynek, rozwiajmy nasze umiejętności by zachować jak najwyższy poziom profesjonalzimu.

ZAUFAŁO NAM WIELU KLIENTÓW

16

LAT DZIAŁALNOŚCI

1204

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

120450

WYSŁANYCH WIADOMOŚCI

800

ODDANYCH PROJEKTÓW