TEAM BITSYSTEM

Marek Mencel

Programista

Specjalizuję się w pisaniu kodu w językach HTML5, CSS3, JavaScript

Witaj

Na mojej stronie internetowej. Nazywam się Marek Mencel i jestem właścicielem firmy Bitsystem. Firma moja, została założona na początku 2006 roku, po kilkunastu latach działalności, firma została przekształcona w spółkę cywilną którą, prowadzę z moją żoną Justyną. Jestem programistą specjalizującym się w stronach internetowych, od samego początku, działalności, głównym, moim profilem działalności, był Web developmend. W przeciągu kilkunastu lat, działalności, zaprojektowałem i wykonałem, wiele stron oraz sklepów internetowych. Strony internetowe jak i sklepy internetowe, tworzę w oparciu o najnowsze rozwiązania. Do projektowania używam, profesjonalnych narzędzi.


Projektowane strony www, zgodnie są, ze standardami W3C (World Wide Web Consortium ), oraz projektowane są w technologii RWD (responsive web design ) czyli, krótko mówiąc, dostosowane są, do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych, od ekranów monitorów, tabletów oraz telefonów komórkowych.

Większość stron internetowych, wyposażam w wygodny system, zarządzania treścią CMS (content management system ), który umożliwia łatwiejszą administrację, stroną internetową.

Do każdego zlecenia, podchodzę z jak największą starannością i profesjonalizmem, staram się sprostać, nawet tym najtrudniejszym oczekiwaniom klientów.

Zapraszam do kontaktu, oraz do skorzystania z moich usług.

Programowanie to moja pasja, którą rozwijam od lat ...

Stale współpracuję z grafikami oraz programistami. Wszystko uzależnione jest, od stopnia skomplikowania projektu. Wszystkie projekty, które budujemy, staramy się, wykonywać w jak najszybszym czasie.

Jeśli jesteś grafikiem, programistą, dobrze czujesz się w frond-endzie, chcesz dołączyć do teamu?, skontaktuj się ze mną.