Projektowanie graficzne i fotografia

Grafika użytkowa

Jako freelancer, przeszedłem cały proces związany z projektowaniem graficznym, na początku wykonywałem proste grafiki, na potrzeby budowy stron internetowych, z czasem rozwijałem swoje umiejętności w programach graficznych, które były mi, niezbędnie potrzebne do wykonywania usług które oferuję. Pracuję w programach graficznych CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe XD, Adobe Lightroom. W chwili obecnej, oferuję, wykonanie projektów graficznych na potrzeby reklamy, druku itp. Wszystkie projekty, wykonuję, profesjonalnie i rzetelnie.

 

Fotografia

W celach reklamowych, na potrzeby wykonywania projektów stron internetowych, sklepów internetowych, wykonuję zdjęcia reklamowe. Wykonujemy zdjęcia produktów, na potrzeby budowy stron internetowych oraz na potrzeby wykonania materiałów poligraficznych i reklamowych.

Nowością w mojej pracy, jest fotografia podwodna. Jestem w stanie, wykonać profesjonalne, zdjęcia podwodne, osób oraz produktów, które wykonujemy na całym świecie.

Zdjęcia wykonuję, najwyższej klasy sprzętem fotograficznym ( Aparat Cano D5 MK4, z profesjonalnymi obiektywami firmy Sigma A, oraz sprzętem podwodnym firmy Ikelite) , zebrany materiał w zależności od potrzeb, obrabiany jest w profesjonalnych programach graficznych, CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe Lightroom.

Przykłady projektów które wykonywaliśmy na zlecenie klientów.
Zdjęcia produktów do folderów reklamowych
Image
Wykonanie projektu opakowania
Image
Wykonanie etykiet informacyjnych
Image
Wykonanie projektu etykiety reklamowej
Image
Wykonanie projektu opakowania
Image
Wykonanie projektu opakowania
Image
Wykonanie folderu reklamowego
Image
Wykoanie folderu relamowego
Image