Pozycjonowanie stron internetowych

To działania, mające na celu podniesienie pozycji (wypromowanie) strony WWW w wynikach wyszukiwania, te operacje, nazywa się pozycjonowaniem.

Pozycjonowanie (SEO), to najpopularniejszą i najbardziej opłacalną metodą marketingu w Internecie.

Mówiąc prościej, pozycjonowanie, polega na wywieraniu, odpowiednich działań, które mają na celu promocję, oferowanych produktów czy usług. Pozycjonować można, strony internetowe, sklepy internetowe, blogi a nawet treści Video, znajdujące się np. na kanale yotube.

Wyobraź sobie że, jesteś właścicielem strony internetowej ( oferujesz usługi szkoleniowe np. szkolenia BHP ), potencjalny klient, szukający szkolenia BHP, wpisze w wyszukiwarce internetowej, hasło: szkolenie BHP, w wynikach wyszukiwania przeglądarki internetowej, ukaże się ,wiele firm, oferujących takie usługi. Zadaniem, usługi pozycjonowania strony internetowej czy sklepu internetowego, są działania polegające na tym, by potencjalny klient który w wyszukiwarce wpisze interesujące go hasło, związane z usługą czy produktem, trafił właśnie na Twoją stronę internetowa a następnie, skorzystał ( zakupił ) usługę czy produkt. Efektem skutecznego pozycjonowania, jest właśnie, pojawienie się linku do Twojej strony internetowej czy produktu w sklepie internetowym, w wynikach wyszukiwania, na pierwszej stronie wyników.

Oczywiście, pozycjonowanie to bardzo złożony i pracochłonny proces. W pierwszej kolejności przyglądam się stronie, robię tak zwany audyt SEO, który ma na celu sprawdzenie, poprawności budowy, strony internetowej, w zależności od ilości, wykrytych nieprawidłowości na stronie, strona zostaje zoptymalizowana pod kontem SEO. Po zakończeniu optymalizacji, strony internetowej lub sklepu internetowego, przystępuję do działań marketingowych związanych z promocją twojej witryny lub sklepu. Tak jak napisałem wcześniej, pozycjonowanie to proces bardzo złożony i długotrwały, nad którym trzeba na bieżąco procować, wszystko po to, by koszt poniesiony na pozycjonowanie był adekwatny w stosunku do zysku otrzymanego ze sprzedaży usługi czy danego produktu, za pośrednictwem sieci internetowej.

Jeśli, chcesz wypromować swoją stronę, sprawić by ukazywała się w wynikach wyszukiwania na wysokich pozycjach, skontaktuj się zemną, omówimy strategię marketingu SEO, zaproponuję Ci rozwiązanie i przedstawię, koszt związany z promocją strony. Jeśli wszystko zostanie, uzgodnione, zabieram się do pracy. O postępach informuję na bieżąco ( raportując ) stan wykonania usługi.

Ceny ? ze wzgldu, na róznorodność stron ( budowa, optymalizacja itp.), promowanych produktów, różnorodność grupy docelowej, każdą usługę pozycjononoania wyceniemay indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyceny usługi.